Výsledky závodů a splněné zkoušky


2021

23.10.2021 - Memoriál Vladimíra Kaplana - ZKO Strakonice
  • ZVV1 - Petra Kunešová + Bailey - 3. místo
23.10.2021 -  RaF OBEDIENCE Cup, Praha - Kateřinky
  • OB3 - Richard Pech + Orina z Labského přívozu - 2. místo, 284 b. - Výborně
  • OB2 - Eva Lukešová  + Bugs Bunny Swiss Tricolor  - 3. místo, 247 b. - Velmi dobře
8.-10.10.2021 - Mistrovství ČR belgických ovčáků - Roudnice nad Labem
  • IGP3 - Zuzana Podlešáková + Geero z Údolí Jizery - 14. místo, 264 b.
9.10.2021 - 18. ročník Otavský pohár - ZKO Písek
  • ZVV1 - Petra Kunešová + Bailey - 2. místo
9.10.2021 - Závod OBtober Fest, Vrané nad Vltavou - BOUDA
  • OB2 - Katka Preisová + Puzzle Princess pod Měndou - 1. místo, 274 b. - Výborně
  • OB2 - Eva Lukešová + Bugs Bunny Swiss Tricolor  - 4. místo, 239 b. - Velmi dobře
2.10.2021 - Jihočeský podzimní pohár, ZKO Týn nad Vltavou
  • OB3 - Richard Pech + Orina z Labského přívozu - 1. místo, 255 b. - Velmi dobře
  • OB3 - Lenka Marešová  + Octavius ze Svobodného dvora  - 2. místo, 217,5 b. - Dobře
  • OB2 - Katka Preisová  + Puzzle Princess pod Měndou - 1. místo, 262 b. - Výborně
  • OB2 - Jarmila Růžičková + Journey Magic Miracle Bulls - 2. místo, 219 b. - Dobře
  • OB2 - Eva Lukešová  + Bugs Bunny Swiss Tricolor  - 3. místo, 207 b. - Dobře
  • OB-Z - Lenka Marešová  + Attrey Junior Malstef  - 5. místo, 248 b. - Velmi dobře
18.9.2021 - OBEDIENCE Švandy dudáka - ZKO Strakonice
  • OB3 - Richard Pech + Orina z Labského přívozu - 1. místo, 259,5 b. - Výborně
  • OB3 - Lenka Marešová  + Octavius ze Svobodného dvora  - 2. místo, 196,5 b. - Dobře
  • OB2 - Katka Preisová  + Puzzle Princess pod Měndou - 2. místo, 248 b. - Velmi dobře
  • OB2 - Eva Lukešová  + Bugs Bunny Swiss Tricolor  - 4. místo, 219,5 b. - Dobře
  • OB-Z - Lenka Marešová  + Attrey Junior Malstef  - 1. místo, 285,5 b. - Výborně
  • OB-Z - Jan Kliment + Tyros ze Svobodného dvora - 2. místo, 268 b. - Výborně
  • OB-Z - Jarmila Růžičková + Moonlight Shadow Tex Miracle Bulls - 7. místo, 242 b. - Velmi dobře
12.9.2021 -VIMPERSKÝ POHÁR
  • ZZO + doplněk - Karla Krásová + Izzie od Labička - 1. místo
  • ZZO + doplněk - Petr Huňáček + Rozárka - 4. místo
  • ZVV1 - Petra Kunešová + Bailey - 5. místo
5.9.2021 - ZELENÝ HÁJ
  • stopy - Anežka Krásová + Ess Au-Auriga Brie - 3. místo
  • poslušnost - Anežka Krásová + Ess Au-Auriga Brie - 1. místo

4.9.2021 - 12. MČR KCHBO OBEDIENCE BRNO
  • OB3 - Richard Pech + Orina z Labského přívozu - 2. místo, 259b. - V

4.9.2021 - Mistrovství ČR GLOBALRING - Kostelec nad Labem
  • Kat.1 - Jan Kliment + Tyros ze Svobodného dvora - 3. místo - nominace na MS
21.8.2021 - ZÁVOD STRAKONICE DLE ZKUŠEBNÍHO ŘÁDU SKS TART
  • ZMT + doplněk - Karla Krásová + Izzie od Labíčka - 2. místo
  • ZMT + doplněk - Petr Huňáček + Rozárka - 5. místo
  • T1 + doplněk - Pavel Varnuška + Ron - 4. místo
  • T1 + doplněk - Ladislav Ostrolucký + Tharos - 6. místo

12.-15.8.2021 - MS FCI OBEDIENCE ŠVÝCARSKO
  • OB3 - Richard Pech + Orina z Labského přívozu - 43. místo, 179,25 b. - N

7.8.2021 - ZKOUŠKY DLE ZKUŠEBNÍHO ŘÁDU SKS TART - ZKO VOLARY
  • ZMT - Jaroslav Zborník + Harra Swabia
  • SPT 1 - Pavel Varnuška + Ron
10.7.2021 - LETNÍ OBEDIENCE ZÁVODY - ZKO Sýčina
  • OB2 - Lenka Marešová  + Octavius ze Svobodného dvora  - 1. místo, 277 b. - Výborně
  • OB2 - Katka Preisová  + Puzzle Princess pod Měndou - 3. místo, 240 b. - Velmi dobře
  • OB1 - Eva Lukešová  + Bugs Bunny Swiss Tricolor     - 1. místo, 288 b. - Výborně
27.6.2021 - OBEDIENCE  4. kvalifikace na MS 2021 - Říčany
  • OB3 - Richard Pech + Orina z Labského přívozu - 2. místo, 244,5 b., VD - postup na MS
26.6.2021 - ZKOUŠKY PODLE NÁRODNÍHO A MEZINÁRODNÍHO ZKUŠEBNÍHO ŘÁDU - ZKO Všeteč
  • IGP3 - Zuzana Podlešáková + Geero z Údolí Jizery - 289 b. - Výborně
21.6.2021 - ZELENÝ HÁJ
  • stopy - Anežka Krásová + Ess Au-Auriga Brie - 1. místo
13.6.2021 - OBEDIENCE Zkoušky - ZKO Zruč
  • OB2 - Lenka Marešová  + Octavius ze Svobodného dvora  - 1. místo, 256 b. - Výborně
  • OB1 - Katka Preisová  + Puzzle Princess pod Měndou - 1. místo, 297 b. - Výborně
  • OB1 - Eva Lukešová  + Bugs Bunny Swiss Tricolor     - 2. místo, 235,5 b. - Velmi dobře
  • OBZ - Evžen Helinger + Gia odeta Dream of joy - Disk.
12.6.2021 - OBEDIENCE Platinum závod a kvalifikace na MS 2021 OBEDIENCE Švýcarsko
  • OB3 - Richard Pech + Orina z Labského přívozu - 6. místo, 263,25 b. - postup na MS obhájen
  • OB1 - Katka Preisová + Puzzle Princess pod Měndou - 1. místo, 289,5 b. - Výborně
  • OB1 - Eva Lukešová  + Bugs Bunny Swiss Tricolor    - 5. místo, 267,5 b. - Výborně
6.6.2021 - VIMPERSKÝ ZÁVOD - ZKO VIMPERK
  • ZPU 1 - Karla Krásová + Izzie od Labíčka - 5. místo
  • ZOP - Anežka Krásová + Ess Au-Auriga Brie - 3. místo
  • ZOP - Petr Huňáček + Rozárka - 4. místo
29.5.2021 -ZKOUŠKY PODLE NÁRODNÍHO A MEZINÁRODNÍHO ZKUŠEBNÍHO ŘÁDU - ZKO Všeteč
  • IGP2 - Zuzana Podlešáková + Geero z Údolí Jizery
15.5.2021 - OBEDIENCE Zkoušky a kvalifikace na MS 2021  Dvůr Králové nad Labem
  • OB3 - Richard Pech + Orina z Labského přívozu - 4. místo, postup na MS
15.5.2021 - OBEDIENCE Závod GOLDEN PARTY 2 - Kladno
  • OB1 - Eva Lukešová + Bugs Bunny Swiss Tricolor - 2. místo

2020

11.10.2020 - Mistrovství ČR všech plemen - Brno
  • OB3 - Richard Pech + Orina z Labského přívozu - 6. místo
10.10.2020 - Otavský pohár ZKO Písek
  • ZZO1 - Karla Krásová + Izzie od Labíčka - 1. místo
  • ZZO1 - Petr Huňáček  + Rozárka - . místo
  • ZZO1 - Anežka Krásová + Ess Au-Auriga Brie - 7. místo
3.10.2020 ZKOUŠKY PODLE NÁRODNÍHO A MEZINÁRODNÍHO ZKUŠEBNÍHO ŘÁDU
  • ZM - Karla Krásová + Izzie od Labička
  • ZZO1 - Luděk Vršek + Gili
  • IBGH-1 - Ladislav Peleška + Morris Catley Ranch
  • IBGH-1 - Petr Huňáček + Rozárka
3.10.2020 - GOLDEN párty - Kladno
  • OB1 - Katka Preisová   + Puzzle Princess pod Měndou     - 3. místo
  • OB1 - Lenka Marešová + Octavius ze Svobodného dvora - 4. místo
  • OB1 - Eva Lukešová    + Bugs Bunny Swiss Tricolor        - 8. místo
  • OB3 - Richard Pech     + Orina z Labského přívozu         - 1. místo
28.9.2020 - No Borders - Kladno
  • OB3 - Richard Pech + Orina z Labského přívozu - 1. místo
26.9.2020 -Stopařský závod ZKO Kaplice 618
  • ZVV1 - Ladislav Ostrolucký + Tharos z Krupičkova mlýna - 5. místo
26.9.2020 - MČR Francouzských ovčáků a bouvierů v Obedience 2020 - Třeboň
  • OB1 - Lenka Marešová + Octavius ze Svobodného dvora - 2. místo
  • OB1 - Eva Lukešová    + Bugs Bunny Swiss Tricolor        - 7. místo
  • OB3 - Richard Pech     + Orina z Labského přívozu         - 1. místo
20.9.2020 - O TEREZÍNSKOU PODKOVIČKU - CACT (závod dle  zkušebního řádu OBEDIENCE)
  • OB3 - Richard Pech + Orina z Labského přívozu - 2. místo, 266,5 b. - Výborně + CACT
19.9.2020 ZKOUŠKY DLE MEZINÁRODNÍHO A NÁRODNÍHO ZKUŠEBNÍHO ŘÁDU ZKO PÍSEK
  • IBGH1 - Anežka Krásová + Ess Au-Auriga Brie
  • ZZO1 - Pavel Varnuška + Ron
18.9.2020 ZKOUŠKY DLE MEZINÁRODNÍHO ZKUŠEBNÍHO ŘÁDU
  • IGP1 - Zuzana Podlešáková + Geero z Údolí Jizery
13.9.2020 ZKOUŠKY DLE NÁRODNÍHO A MEZINÁRODNÍHO ZKUŠEBNÍHO ŘÁDU ZKO ŠEVĚTÍN - VŠETEČ
  • BHVT - Petr Huňáček + Rozárka
5.-6.9.2020 - MČR belgických a australských ovčáků v Obedience 2020 - Brno
  • OB1 - Lenka Marešová + Octavius ze Svobodného dvora - 3. místo
  • OB3 - Richard Pech     + Orina z Labského přívozu          - 2. místo - MISTR REPUBLIKY
23.8.2020 ZKOUŠKY DLE MEZINÁRODNÍHO A NÁRODNÍHO ZKUŠEBNÍHO ŘÁDU ZKO PRACHATICE
  • BHVT - Anežka Krásová + Ess Au-Auriga Brie
  • FPR1 - Karla Krásová + Izzie od Labička
  • FPR3 - Ladislav Ostrolucký + Tharos z Krupičkova mlýna
16.8.2020 - CACT Dobříš cup (závod dle  zkušebního řádu OBEDIENCE)
  • OB1 - Katka Preisová + Puzzle Princess pod Měndou - 1. místo, 283,5 b. - Výborně
  • OB3 - Richard Pech   + Orina z Labského přívozu      - 2. místo, 291 b. - Výborně
27.7.2020 ZKOUŠKY DLE ZKUŠEBNÍHO ŘÁDU SKS TART LHOTA U PŘÍBRAMĚ
  • T2 - Ladislav Ostrolucký + Tharos z Krupičkova mlýna
  • OPT2 - Pavel Varnuška + Ron
11.7.2020 ZKOUŠKY DLE NÁRODNÍHO A MEZINÁRODNÍHO ZKUŠEBNÍHO ŘÁDU ZKO ŠEVĚTÍN - VŠETEČ
  • ZZO1 - Petr Huňáček + Rozárka
  • ZZO - Pavel Varnuška + Ron
11.7.2020 Zkoušky a závody dle  zkušebního řádu OBEDIENCE - České Budějovice
  • OB-Z - Lenka Marešová + Octavius ze Svobodného dvora - 1. místo, 285,5 b. - Výborně
  • OB-Z - Katka Preisová   + Puzzle Princess pod Měndou     - 2. místo, 281,5 b. - Výborně
  • OB-Z - Eva Lukešová    + Bugs Bunny Swiss Tricolor        - 4. místo, 237 b. - Velmi dobře
  • OB3  - Richard Pech      + Orina z Labského přívozu         - 1. místo, 281,5 b. - Výborně
27.6.2020 ZKOUŠKA DLE NÁRODNÍHO A MEZINÁRODNÍHO ZKUŠEBNÍHO ŘÁDU ZKO PÍSEK
  • ZZO1 - Anežka Krásová + Ess Au-Auriga Brie
30.5.2020 ZKOUŠKY DLE NÁRODNÍHO A MEZINÁRODNÍHO ZKUŠEBNÍHO ŘÁDU
  • BH-VT - Zuzana Podlešáková + Geero z Údolí Jizery
  • BH-VT - Jan Kliment + Tyros ze Svobodného dvora
  • BH-VT - Luboš Sokol + Bella Drakonie Fantom Chlumu
  • ZZO - Petr Huňáček + Rozárka
  • ZZO - Anežka Krásová + Ess Au-Auriga Brie
  • ZZO1 - Karla Krásová + Izzie od Labička
  • ZZO1 - Pavla Křišťanová + Bonie
  • ZZO1 - Ladislav Peleška + Morris Catley Ranch
  • ZM - Václav Holín + Rony
  • ZVV2 - Ladislav Ostrolucký + Tharos z Krupičkova mlýna
14.3.2020 - Strakonický Rumpál
  • ZZO+doplněk - Karla Krásová + Izzie od Labíčka - 1. místo
  • ZZO+doplněk - Jan Pěnkava   + Cilka z Dudákova - 3. místo
  • ZZO+doplněk - Pavla Křišťanová + Bonie - 4. místo
  • ZZO+doplněk - Petr Huňáček  + Rozárka - 5. místo
  • ZZO+doplněk - Anežka Krásová + Ess Au-Auriga Brie - 7. místo
  • ZZO+doplněk - Ladislav Peleška + Lexa - 9. místo
  • ZZO+doplněk - Alena Říhová   + Matylda - 10. místo
  • ZVV1 Ladislav Ostrolucký + Tharos z Krupičkova mlýna - 3. místo
  • ZVV1 Pavel Varnuška + Ron - 4. místo
  • ZVV1 Václav Holín + Rony - 5. místo
8.2.2020 - 2. Kvalifikační závod na MS Obedience FCI 2020 - Terezín
  • OB3 - Richard Pech + Orina z Labského přívozu - 4. místo
11.1.2020 - 1. Kvalifikační závod na MS Obedience FCI 2020
  • OB3 - Richard Pech + Orina z Labského přívozu - 9. místo

2019

7.12.2019 - 4. Lacerta Cup
  • OB3 - Richard Pech + Orina z Labského přívozu - 1. místo
20.10.2019 - Mistrovství ČR Obedience všech plemen
  • OB3 - Richard Pech + Orina z Labského přívozu - 6. místo
12.10.2019 ZKOUŠKY DLE ŘÁDU SKS TART
  • SPT1- Jindřiška Koštová + Ozzy Jarbo
  • ZMT - Karla Krásová + Izzie od Labička
  • ZMT - Anežka Krásová + Ess Au-Auriga Brie
  • T1 -   Ladislav Ostrolucký + Tharos z Krupičkova mlýna
  • ZMT - Luděk Vršek + Gill vom Esadera
6.10. ZKOUŠKY PODLE ZKUŠEBNÍHO ŘÁDU KYNOLOGICKÉ JEDNOTY ČR BRNO
  • ZOP - Helena Dortová + Quartu z Rotštýnských lesů
  • ZOP - Jindřiška Koštová + Norbo z Klídkova dvora
  • ZOP - Ladislav Peleška + Morris Catley Ranch
  • ZOP - Alena Říhová + Matylda
  • ZOP - Pavla Křišťanová + Bonie
  • ZOP - Karla Krásová + Izzie od Labička
  • ZOP - Anežka Krásová + Ess Au-Auriga Brie
  • ZOP - Ladislav Ostrolucký + Tharos z Krupičkova mlýna
  • ZOP - Petr Huňáček + Rozárka
  • ZOP - Jan Pěnkava + Cilka z Dudákova
5.10.2019 ZKOUŠKY DLE NÁRODNÍHO A MEZINÁRODNÍHO ZKUŠEBNÍHO ŘÁDU
  • BH-VT - Ladislav Ostrolucký + Tharos z Krupičkova mlýna
  • ZZO   - Eva Lukešová + Bugs Bunny Swiss Tricolor
  • ZZO1 - Luděk Vršek + Gill vom Esadera
  • ZVV1 - Luboš Sokol + Bella Drakonie Fantom Chlumu
5.10.2019 - OB3: No borders
  • OB3 - Richard Pech + Orina z Labského přívozu - 1. místo, 277 b.
7.-8.9.2019 - MČR belgických a australských ovčáků v Obedience 2019
  • OB3 - Richard Pech + Orina z Labského přívozu -1. místo - MISTR REPUBLIKY
18.8.2019 - OB3: dOBříš cup
  • OB3 - Richard Pech + Orina z Labského přívozu - 1. místo, 257,5 b.
4.-7.7.2019 - MS FCI Obedience 2019 - Kladno
  • OB3 - Richard Pech + Orina z Labského přívozu - 44. místo
15.-16.6.2019 - MČR IGP - Trnová u Plzně
  • IGP3 - Lenka Marešová + Octavius ze Svobodného dvora - 21. místo, 257 b.
18.5.2019 ZKOUŠKY DLE ŘÁDU SKS TART
  • ZMT - Jindřiška Koštová + Norbo z Klídkova dvora
  • ZMT - Ladislav Peleška + Morris Catley Ranch
  • T1 - Pavel Varnuška + Ron
6.–12.5.2019 - FMBB - MS belgických ovčáků 2019 - Písek
  • OB3 -Richard Pech + Orina z Labského přívozu - 6. místo, 3. místo v družstvech
20.4.2019 ZKOUŠKY DLE NÁRODNÍHO A MEZINÁRODNÍHO ZKUŠEBNÍHO ŘÁDU
  • BH-VT - Eva Lukešová + Bugs Bunny Swiss Tricolor
  • FPr1 - Marie Vaňková + Elisabeth od Devíti vrb
  • ZZO - Pavla Křišťanová + Bonie
  • ZVV1 - Luboš Sokol + Chyra z Kuřiman
  • ZVV1 - Ladislav Ostrolucký + Tharos z Krupičkova mlýna
13.4.2019 - OB3: Jarní závod Dvůr Králové n.L.-kvalifikační na MS 2019
  • OB3 -Richard Pech + Orina z Labského přívozu - 1. místo, 295 b.
30.-31.3.2019 - Výběrová soutěž na MČR IGP - Roudnice nad Labem
  • IGP3 - Lenka Marešová + Octavius ze Svobodného dvora - 21. místo, 249 b.
23.3.2019 - OB3: Kvalifikační závod na MS
  • OB3 -Richard Pech + Orina z Labského přívozu - 1. místo, 284 b.
16.3.2019 - Strakonický Rumpál
  • ZZO+doplněk - Ladislav Ostrolucký + Tharos z Krupičkova mlýna - 3. místo
  • ZVV1 beze stop - Pavel Varnuška + Ron - 8. místo
2.2.2019 - OB3: CACT: kvalifikační závod na MS - Nové Zámky
  • OB3 -Richard Pech + Orina z Labského přívozu - 3. místo, 261 b.