TRÉNINKY !!!

Závěry České unie sportu vydané Českým kynologickým svazem:

  • Profesionální sportovci mohou vykonávat svou činnost na vnitřních i venkovních sportovištích v rámci přípravy na sportovní soutěže organizované národními sportovními svazy nebo na akce povolené Ministerstvem zdravotnictví.
  • Samotné konání sportovních soutěží a sportovních utkání podléhá povolení ze strany Ministerstva zdravotnictví, které stanovuje hygienicko-epidemiologické podmínky pro jejich konání. O povolení se doporučuje žádat prostřednictvím Národní sportovní agentury.
  • Profesionálním sportovcem je každý, pro koho je sportovní činnost výdělečnou činností na základě smluvního vztahu (pracovněprávní i OSVČ).
  • Amatérští sportovci (organizovaní i neorganizovaní) mohou nadále sportovat pouze v parcích, přírodě a na venkovních sportovištích, a to maximálně v počtu 2 osob s výjimkou členů domácnosti.

https://www.cuscz.cz/novinky/aktualni-opatreni-ve-vztahu-ke-sportu.html

⚠️POZOOOR⚠️

Zítřejší vyborova schůze se ruší. Vzhledem k situaci v ČR nový termín není stanoven

Vzhledem k nařízením vlády a celkové situaci v ČR je cvičák uzavřený. Děkujeme členům i nečlenům za pochopení a přejeme hodně zdraví. Prosíme, sledujte aktuální vývoj v ČR.

ČLENSKÁ SCHŮZE

V důsledku pandemické situace v ČR a nouzového stavu nebyl stanoven termín členské schůze. Bude upřesněn až podmínky dovolí.