NÁŠ ZÁVOD STRAKONICKÝ RUMPÁL

DNE 14. BŘEZNA 2020 POŘÁDÁME TRADIČNÍ ZÁVOD STRAKONICKÝ RUMPÁL. PROPOZICE A PŘIHLÁŠKU NALEZNETE  zde

O putovní pohár města Dačice

Základní kynologická organizace Dačice pořádá 30. ročník soutěže O putovní pohár města Dačice. Přihlášku a propozice naleznete  zde

Obrany s Ondrou

Další termín tréninku obran s Ondrou je domluven na sobotu 29. 02. od 14:00 hodin. Prosím, svou účast hlaste Ladislavu Ostroluckému (tel.: 603 895 956), je třeba se vždy domluvit, aby se naplnila skupina.Kurz základní ovladatelnosti

Dne 22. března 2020 od 9:00 u nás na cvičáku začne další Kurz základní ovladatelnosti. Více informací naleznete v záložce Výcvik - Kurz. Přihlásit se můžete na info@kkst.cz.

Závod v ZKO Netolice

Základní kynologická organizace Netolice všechny zve na tradiční závod - Memoriál Františka Jaroše,
který se bude konat v neděli 23. 2. 2020. Propozice a přihlášku stáhnete zde : 
Přihláška Propozice

Vánoční závod

FOTKY Z VÁNOČNÍHO ZÁVODU KRAKONOŠ A LYŽNÍCI NAJDETE V ZÁLOŽCE GALERIE 
ZKOUŠKY PODLE ZKUŠEBNÍHO ŘÁDU SKS TART

V sobotu 12. října se v ZKO Strakonice konaly zkoušky dle zkušebního řádu SKS Tart. Nastoupilo jedenáct psovodů s dvanácti psy. Z našich členů zkoušku složili: Ladislav Ostrolucký T 1, Jindřiška Koštová Spt 1, Anežka Krásová, Karla Krásová a Luděk Vršek zkoušku ZMT. Všem gratulujeme. Zároveň děkujeme Pavle Křišťanové, že pomohla udělat všechny papíry okolo zkoušek, paní Dortové za veškeré občerstvení, rozhodčím panu Jiřímu Dupalovi a panu Pavlu Majerovi za fér hodnocení, figurantům Petru Šindelářovi a Františku Hrachovi, kladečům stop Petru Šindelářovi a Monice Koštové a hlavně vedoucímu zkoušek Václavu Čejkovi.

 

ZKOUŠKY PODLE ZKUŠEBNÍHO ŘÁDU KYNOLOGICKÉ JEDNOTY ČR BRNO

Dne 6. října 2019 ve Strakonicích nastoupilo jedenáct psovodů na zkoušku ZOP podle zkušebního řádu Kynologické jednoty ČR Brno. Byla to krásná práce. Hodnocení: 6x výborný a 5x velmi dobře svědčí o připravenosti psovodů a psů. Velký dík patří vedoucí zkoušek Bohunce Molnárové a instruktorovi Václavu Čejkovi. Výsledky naleznete zde.