2014
20.12. Vánoční závod
- klubový závod
01.11. Memoriál Vladimíra Kaplana
- ZZO+doplněk, IPO1-3 (dle nejvyšší složené zkoušky)
(Ing. Lea Šveráková)
25.10. zkoušky dle IPO
(Pavel Kovář)
14.06. Malý letní závod
- závod v poslušnosti dle IPO ZTP a ZVV1(ZMP1)
(Ing. Vratislav Petrů)
10.05. zkoušky dle IPO
(Pavel Kovář)
01.03. Strakonický Rumpál
- závod dle NZŘ - ZZO+doplněk, ZVV1 beze stop
(Petr Tůma)
2013
02.11. Memoriál Vladimíra Kaplana
- ZZO+doplněk, IPO1-3 (dle nejvyšší složené zkoušky)
(Milan Zborka)
28.10. zkoušky dle IPO
(Bc. Stanislav Beníšek)
26.10. Memoriál Věry Bůbalové
- dvojzkoušky agility
(Zdeněk Spolek)
28.09. zkoušky dle NZŘ
(Pavel Kovář)
15.06. Malý letní závod
- závod dle ZOP, poslušnost ZVV1(ZMP1)
(Mgr. Dana Havlová, Ing. Lea Šveráková)
08.06. Strakonický dudák
- závody agility
(Zdeněk Spolek)
18.05. zkoušky dle IPO
(Milan Zborka)
20.04. zkoušky dle NZŘ
(Pavel Kovář)
02.03. Strakonický Rumpál
- závod dle NZŘ - ZZO+doplněk, ZVV1 beze stop
(Ing. Lea Šveráková)
2012
28.10. Strakonický dudák
- závody agility ve spolupráci s klubem OSA Alea Č.B.
(Alice Glöcknerová )
27.10. Memoriál Vladimíra Kaplana
- závod dle NZŘ - ZZO+doplněk, ZVV1
(Ing. Lea Šveráková)
20.10. zkoušky dle IPO
(Milan Zborka)
23.09. zkoušky dle NZŘ
(Petr Veselka)
16.06. Malý letní závod
- závod dle ZOP, poslušnost ZVV1(ZMP1)
(Mgr. Dana Havlová, Ing. Lea Šveráková)
20.05. zkoušky dle NZŘ
(Jaromír Hlaváč)
14.04. zkoušky dle IPO
(Mgr. Dana Havlová)
03.03. Strakonický Rumpál
- závod dle NZŘ - ZZO+doplněk, ZVV1 beze stop
(Ing. Lea Šveráková)
2011
10.12. Vánoční závod
- klubový závod
05.11. zkoušky dle IPO/SchH
(Pavel Kovář)
29.10. Memoriál Vladimíra Kaplana
- závod dle NZŘ - ZZO+doplněk, ZVV1
(Miroslav Ryneš ml.)
16.10. zkoušky dle NZŘ
(Pavel Kovář)
15.10. zkoušky dle NZŘ
(Ing. Vratislav Petrů)
11.06. Malý letní závod
- závod dle ZOP, poslušnost ZVV1(ZMP1)
(Mgr. Dana Havlová, Ing. Lea Šveráková)
21.05. zkoušky dle IPO/SchH
(Mgr. František Zimek)
30.04. zkoušky dle NZŘ
(Mgr. Dana Havlová)
05.03. Strakonický Rumpál
- závod dle NZŘ - ZZO+doplněk, ZVV1 beze stop
(Miroslav Ryneš ml.)
2010
20.11. zkoušky dle NZŘ
(Petr Veselka)
13.11. zkoušky dle IPO/SchH
(Ing. Vratislav Petrů)
23.10. zkoušky dle NZŘ
(Pavel Kovář)
02.10. Memoriál Vladimíra Kaplana
- závod dle NZŘ - ZZO+doplněk, ZVV1
(Ing. Lea Šveráková)
19.06. Malý letní závod
- závod dle ZOP, poslušnost ZVV1(ZMP1)
(Mgr. Dana Havlová, Ing. Lea Šveráková)
29.05. zkoušky dle IPO/SchH
(Mgr. Dana Havlová)
22.05. zkoušky dle ZŘ KJ ČR Brno - ZOP, ZPU
(Stanislav Urianek)
08.05. zkoušky dle NZŘ
(Martin Pejša)
06.03. Strakonický Rumpál
- závod dle NZŘ - ZZO+doplněk, ZVV1 beze stop
(Ing. Lea Šveráková)
2009
19.12. Vánoční závod
- klubový závod
31.10. zkoušky dle IPO/SchH
(Ing. Vratislav Petrů)
24.10. zkoušky dle NZŘ
(Pavel Kovář)
03.10. Memoriál Vladimíra Kaplana
- závod dle NZŘ - ZZO+doplněk, ZVV1
(Milan Zborka)
26.09. zkoušky dle NZŘ
(Pavel Kovář)
19.09. zkoušky dle IPO/SchH
(Petr Veselka)
08.08. O Švandův pohár
- klubový závod dle BH a IPO1
06.06. Malý letní závod
- závod dle ZŘ KJ ČR Brno - ZOP, ZPU1
(Mgr. Dana Havlová, Stanislav Urianek)
16.05. zkoušky dle IPO/SchH
(Ing. Vratislav Petrů)
02.05. zkoušky dle NZŘ
(Pavel Kovář)
28.02. Strakonický Rumpál
- závod dle NZŘ - ZZO+doplněk, ZVV1 beze stop
(Miroslav Ryneš ml., Jaromír Hlaváč)
2008
20.12. Vánoční závod
- klubový závod
15.11. zkoušky dle IPO/SchH
(Ing. Jana Hořejší)
26.10. zkoušky dle ZŘ KJ ČR Brno - ZOP, ZPU
(Stanislav Urianek)
12.10. zkoušky dle NZŘ
(Petr Veselka )
04.10. Memoriál Vladimíra Kaplana
- klubový závod dle ZZO a ZVV1
21.06. Malý letní závod
- závod dle ZŘ KJ ČR Brno - ZOP, ZPU1
(Mgr. Dana Havlová, Stanislav Urianek)
25.05. zkoušky dle NZŘ
(Martin Pejša )
13.04. zkoušky dle NZŘ
(Petr Veselka )
08.03. Strakonický Rumpál
- závod dle NZŘ - ZZO+doplněk, ZVV1 beze stop
(Miroslav Ryneš ml., Jaromír Hlaváč)
2007
15.12. Vánoční závod
- klubový závod
20.10. zkoušky dle ZŘ KJ ČR Brno - ZOP, ZPU
(Mgr. Dana Havlová)
22.09. Memoriál Vladimíra Kaplana
- závod dle NZŘ - ZZO+doplněk, ZVV1
(Miroslav Ryneš ml.)
16.06. Malý letní závod
- závod dle ZŘ KJ ČR Brno - ZOP, ZPU1
(Mgr. Dana Havlová)
28.04. zkoušky dle NZŘ
(Mgr. František Zimek)
03.03. Strakonický Rumpál
- klub. závod - ZVV1 beze stop a ZVV1 poslušnost
2006
16.12. Vánoční závod
- klubový závod
14.10. Memoriál Vladimíra Kaplana
- klubový závod dle ZZO a ZVV1
27.05. Malý letní závod
- závod dle NZŘ - poslušnosti ZZO + ZVV1(ZMP1)
(JUDr. Stanislav Gryc)
14.05. zkoušky dle NZŘ
(Martin Pejša)
2005
17.12. Vánoční závod
- klubový závod
12.11. zkoušky dle NZŘ
(Mgr. Dana Havlová)
01.10. Memoriál Vladimíra Kaplana
- klubový závod dle ZZO a ZVV1(IPO1)
18.06. Malý letní závod
- závod dle NZŘ - poslušnosti ZZO + ZVV1(ZMP1)
14.05. zkoušky dle ZŘ KJ ČR Brno - ZOP, ZPU
(Mgr. Dana Havlová)
2004
18.12. Vánoční závod
- klubový závod
11.09. zkoušky dle NZŘ
(Josef Matoušek)
28.08. M ČR ve výkonu kníračů 2004
(Josef Zábranský, Golhová Hana)
19.06. Malý letní závod
- závod dle ZZO s úpravami dle propozic
08.05. VS na M ČR mládeže
(Břetislav Ťujík , Josef Havránek )
17.04. zkoušky dle NZŘ
(Josef Matoušek)
28.02. Strakonický Rumpál
- závod dle ZVV1 a ZVV2 beze stop
2003
17.12. Vánoční závod
- klubový závod
22.06. Malý letní závod
- závod pro příznivce ZŘ KJ ČR Brno
01.03. Strakonický Rumpál
- závod dle ZVV1 a ZVV2 beze stop
2002
09.11. zkoušky dle NZŘ
(Mgr. Dana Havlová)
03.11. zkoušky dle IPO
(Ing. Jana Hořejší)
06.10. zkoušky dle SchH
(Pavel Kovář)
05.10. Memoriál Vladimíra Kaplana
- závod dle NZŘ - ZVV1 a ZVV2
11.05. zkoušky dle ZŘ KJ ČR Brno - ZOP, ZPU
(Stanislav Urianek)
04.05. VS na M ČR mládeže
(Břetislav Ťujík , Josef Havránek )
24.03. zkoušky dle NZŘ
(Ing. Jan Čudka)
09.03. Strakonický Rumpál
- závod dle ZVV1 a ZVV2 beze stop