Dne 4. 8. 2018 od 8:00 bude velká brigáda na úklid areálu ZKO Strakonice. Zájemci piště se na prezenční listinu v klubovně nebo se nahlaste správci Jirkovi. Hledá se dobrovolník s károu.

Dne 28. ČERVENCE OD 9:30 "NA CVIČÁKU" pořádáme LETNÍ KLUBOVÝ SRANDA ZÁVOD V DRUŽSTVECH.

vedoucí závodu: Jindřiška Koštová

družstva (2 - 3 pejsci v jednom družstvu) si mohou závodníci vytvořit již dopředu. je důležité, aby se pejsci v družstvu kamarádili. každé družstvo by mělo mít svůj originální název a vyletněné kostýmy. Přihlášky do závodu posílejte na klubový mail nejpozději do 22. 7. 2018.

ZKO KARDAŠOVA ŘEČICE POŘÁDÁ DNE 8. ZÁŘÍ 2018 PŘEBOR JIHOČESKÉHO KRAJE JAKO 26. ROČNÍK MEMORIÁLU IVANY TŮMOVÉ KAT. IPO3 SE ZADÁNÍM TITULU CACT A RES. CACT. PROPOZICE NAJDETE ZDE A PŘIHLÁŠKU ZDE.

Dne 17. června odstartuje další Kurz základní ovladatelnosti. I tentokrát bude probíhat pod taktovkou psovoda Evžena Helingera. V případě zájmu se hlašte na e-mail. Co vše s sebou naleznete zde.

Dne 21. dubna se u nás konaly zkoušky, které hodnotila Ing. Lea Šveráková. Výsledky naleznete zde. Všem, kteří uspěli, ještě jednou gratulujeme. Fotografie ze zkoušek najdete na tomto odkazu.