Kurz základní ovladatelnosti

Dne 22. března 2020 od 9:00 u nás na cvičáku začne další Kurz základní ovladatelnosti.


Závod v ZKO Netolice

Základní kynologická organizace Netolice všechny zve na tradiční závod - Memoriál Františka Jaroše,
který se bude konat v neděli 23. 2. 2020. Propozice a přihlášku naleznete 

Vánoční závod

FOTKY Z VÁNOČNÍHO ZÁVODU KRAKONOŠ A LYŽNÍCI NAJDETE V ZÁLOŽCE GALERIE 

Pozor, pozor

Od 22. prosince 2019 do 12. ledna 2020 se ruší výcvikové dny jednotlivých skupin. Zájemci o výcvik nechť se obracejí na konkrétního instruktora a domlouvají se s ním individuálně.ZKOUŠKY PODLE ZKUŠEBNÍHO ŘÁDU SKS TART

V sobotu 12. října se v ZKO Strakonice konaly zkoušky dle zkušebního řádu SKS Tart. Nastoupilo jedenáct psovodů s dvanácti psy. Z našich členů zkoušku složili: Ladislav Ostrolucký T 1, Jindřiška Koštová Spt 1, Anežka Krásová, Karla Krásová a Luděk Vršek zkoušku ZMT. Všem gratulujeme. Zároveň děkujeme Pavle Křišťanové, že pomohla udělat všechny papíry okolo zkoušek, paní Dortové za veškeré občerstvení, rozhodčím panu Jiřímu Dupalovi a panu Pavlu Majerovi za fér hodnocení, figurantům Petru Šindelářovi a Františku Hrachovi, kladečům stop Petru Šindelářovi a Monice Koštové a hlavně vedoucímu zkoušek Václavu Čejkovi.

 

ZKOUŠKY PODLE ZKUŠEBNÍHO ŘÁDU KYNOLOGICKÉ JEDNOTY ČR BRNO

Dne 6. října 2019 ve Strakonicích nastoupilo jedenáct psovodů na zkoušku ZOP podle zkušebního řádu Kynologické jednoty ČR Brno. Byla to krásná práce. Hodnocení: 6x výborný a 5x velmi dobře svědčí o připravenosti psovodů a psů. Velký dík patří vedoucí zkoušek Bohunce Molnárové a instruktorovi Václavu Čejkovi. Výsledky naleznete zde.